Головна
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Збирання і зберігання часнику

зберігання часникуЗазвичай часник збирають на початку серпня, першими ознаками дозрівання часнику є пожовтіння і вилягання бадилля. Часник підкопують й акуратно витягують за гичку, не допускаючи механічних ушкоджень. Просушують часник прямо на ділянці або під навісом. Після остаточного просушування в часнику підрізають стебла на відстані 3 - 4 см. від шийки. Якщо ви запізнилися з прибиранням, часнику його лусочки розтріскуються, а цибулина часнику розпадається на зубчики. Для зберігання такої часник не придатний. Зберігають часник зазвичай в ящиках або мішках, в сухому приміщенні при температурі 0 ... +3 ° С при холодному способі і теплом способі +18 ° С., також якщо ви не підрізали бадилля часнику його можна сплести в коси.

Сорти часнику

   

Часник є однією з найдавніших на землі овочах культур. Часник збуджує апетит і покращує травлення. Багато овочівники садять, як правило, зубчики від вирощених самостійно місцевих, а частіше просто невідомих нікому сортів часнику, і виростає непоганий урожай. Але в останні роки з'явилися селекційні сорти часнику, що відрізняються підвищеною продуктивністю та терміном зберігання.

Характеристика деяких сортів часнику

Алейский. Маса цибулини до 30 р. Сорт часнику відрізняються високим урожаєм і гарною лежкістю, дружно дозріває.

Петровський. Сорт часнику високоврожайний, лежкий. Маса товарної цибулини до 75 г, м'якоть щільна, смак гострий. Забарвлення сухих лусок брудно-біла з темно-фіолетовими поздовжніми смугами. Відрізняється підвищеною стійкістю до фузаріозу.

Ювілейний Грибовський. Цибулини часнику щільні, округло-плоскі. Зимостійкість добра. Сорт часнику відрізняється високою пристосовуваністю до різних умов і гострим смаком.

Оленівський. Цибулина часнику округла або округло-плоска, масою 30-40 г. Зовнішні луски білі, у зубків кремово-рожеві. Смак напівгострий. Сорт часнику стійкий до хвороб, лежкий. Використовується для консервування, засолювання і в свіжому вигляді.

Гулівер. Цибулина часнику округло-плоска, щільна, масою 90-120 р. Сухі луски брудно-сірого кольору. М'якоть зубків біла, щільна. Смак гострий. Сорт часнику універсального використання, має відмінну лежкістю.

Башкирський-85. Сорт часнику ранньостиглий. Цибулини округлі і округло-витягнуті, масою близько 60 г, з дуже щільними багатошаровими лусками.

Корисні статті

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

 

 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved