Головна   ОНЛАЙН ТВ 100 каналів

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

 
 
 

 

Як правильно вибрати добрива для ділянки

Взимку, на перший погляд, в саду, городі чи дачній ділянці, практично немає роботи. Але тільки не для досвідчених садівників-городників. Вже зараз йде активна підготовка до нового посівного сезону. Але не тільки насіння необхідно підготувати. При веденні садово-городніх робіт треба враховувати, що грунт віддає рослинам корисні поживні речовини і з часом виснажується. Як наслідок, врожайність знижується. Щоб не допустити виснаження грунту на ділянці і зберегти її родючість, необхідно правильно і вчасно вносити добрива в грунт.
Люди користуються добривами багато сотень років. Тривалий час, для рослин основними джерелами поживних речовин були гній, зола, компост, пташиний послід. З часом люди навчилися витягати живильні елементи з натуральних речовин і виробляти добрива для ділянки в концентрованому вигляді. Сьогодні у споживачів є величезний вибір, які в грунт. При виборі добрива для ділянки необхідно пам'ятати, що органічні підгодівлі не шкодять навколишньому середовищу. Мінеральні добавки більш ефективні, але щоб не нашкодити рослинам і зберегти ділянку екологічно чистою, вносити добрива треба в невеликих обсягах.
Добрива для ділянки бувають комплексними і простими. До складу простих добрив входить тільки один поживний елемент, наприклад, суперфосфат, який є джерелом фосфору. До складу комбінованих добрив входить кілька поживних речовин, співвідношення яких вказується на етикетці. Перераховувати компоненти прийнято в наступному порядку: азот, фосфор, калій, а потім всі інші. Городникові варто запастися як монодобривами, так і комплексними, тому що може виникнути ситуація, коли рослинам знадобиться вносити добрива певного виду, а його частка в комплексному буде не достатня.
Слід також враховувати, що різні рослини потребують різних добрив. Для різних видів рослин комбінація і концентрація добрив може відрізнятися. Крім того, на певних етапах росту одній  і тій ж е рослині необхідні особливі мікроелементи.
Досвідченими городниками помічено, що вносити добрива для вирощування розсади, а також усіх дачних робіт на один сезон, добрива для ділянки площею шість соток знадобиться: 2 кг суперфосфату, 1 кг сечовини, 2 кг нітрофоски, 0,5 кг залізного купоросу, 1 кг сульфату калію, 0,5 кг мідного купоросу, до 10 кг деревної золи, 5-10 г марганцевокислого калію (марганцівки), 1 кг гірчиці, 0,5 кг тютюнового пилу, 200 г меленого перцю червоного або чорного.

 

   

Як вибрати в магазині добрива для городу

Різноманіття видів добрив, наявних в роздрібному продажі, приводять у замішання часто не тільки початківців дачників, але навіть і вельми досвідчених городників, і розібратися в назвах і цифрових позначеннях на упаковках з добривами? даний матеріал підготовлений і призначений полегшити задачу, пов'язану з вибором добрив для городу. Наведемо дані про найбільш поширені і часто вживані добрива їх частки у відсотках від загальної маси. Перша цифра показує вміст азоту, друга - фосфору, третя - калію. Рідкі комплексні добрива бувають трьох марок: НУ 10-34, НУ 8-24 і НУ 11-37. Тут перша цифра вказує вміст азоту, а друга - фосфору. Це найзручніша форма для підгодівлі овочів. З багатоелементних добрив слід назвати аміачну селітру, яка містить 34% азоту, в сульфаті амонію (сірчанокислий амоній) 211 азоту, в сечовині (карбамід) 461 азоту, в суперфосфаті простому 20% фосфору, а в подвійному суперфосфаті Ш, фосфоритне борошно може міститися від 14 до 30% фосфату (це прекрасне довготривале добриво для кислих грунтів). Найбільш корисним калійними добривом є хлористий калій, що містить 561 калію. Крім того, в продажі зустрічається калімагнезія, що включає 29% окису калію, і калійна селітра, що включає 45,6% калію і 13,5% азоту. Іноді на прилавках можна зустріти добриво "крісталлін" різних марок. Перша цифра завжди означає кількість азоту, що міститься в препараті, друга характеризує вміст фосфору і третя - калію.

 

Добавить свое объявление
Загрузка...

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved