Головна
Заробіток в інтернет на виконанні завдань та написанні коментарів
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Малий бізнес на селі

Бізнес на селіІдея створення малого бізнесу в сфері сільського господарства - стара як світ. Однак, якщо ви серйозно розглядаєте цей варіант як можливість отримання доходу, вам варто відзначити для себе декілька важливих моментів, без ретельного опрацювання яких домогтися успіху не вдасться.В даній сфері на сьогоднішній день відчувається великий брак, як продуктів харчування, що відрізняються якістю і натуральністю, так і товарів  цього сектора відвітчизняного виробника.За всіма оцінками експертів вартість продуктів буде постійно і неухильно зростати,при цьому в найближчий період прогнозують прискорення зростання цін на всі продукти харчування. Провідні світові економісти передбачають в найближчий період часу за темпами зростання цін, продукти зможуть випередити всі сировинні ринки, в т. ч. і ринок золота!!!

Теплиця своїми руками.

Добавить свое объявление
Загрузка...

Загальну характеристику цього ринку за десятибальною шкалою можна оцінити на всі
10 балів. Залишилася справа за малим, виявити бажання і благополучно реалізувати ідею особистого малого бізнесу, у вигляді незначного, на першому етапі,фермерського господарства.
Видів діяльності в сільському господарстві, для організації особистої справи безліч.
Першим у списку привабливості, з точки зору маленької  суми вкладення і стрімкого обігу, тобто отримання доходу, є овочівництво. Під овочівництвом розуміється вирощування різних овочевих культур: картопля,помідори, баклажани, капуста тощо. Значна оборотність досягається за рахунок можливості збору декількох урожаїв з однієї земельної ділянки і порівняно короткий час обробітку культур.На початку здійснення проекту потрібно першою  ділом  уявити можливі місця обробітку даних культур, на жаль, але якість землі  відіграє велику роль при вирощуванні сільськогосподарської  продукції. Сформована ситуація в сільських регіонах України у вигляді відтоку жителів і в цьому випадку допоможе дешево придбати будинок   і домовитися з органами місцевої влади. Виходить,що на початкових етапах досить велику ділянку землі можна знайти майже даром. Вся реалізація цієї бізнес-ідеї для особової справи зводитися до кількох етапів:

   

- Знаходження земельної ділянки з придатної для обробітку овочів грунтом;
- Визначення більш оптимальних культур для вирощування в регіоні вашого проживання, визначення сортів які можуть  рости при кліматичних умовах Вашого поясу. На даному етапі заслуговує на увагу спосіб вивчення порад і рекомендацій виробників насіння, як до умов обробітку, так і потрібних профілактичних процедур (обприскування, добриво). Хімічна обробка рослин являє собою одну зі складових інтенсивних технологій, тобто в анотації сорту говоритися, що середня врожайність становить 8-10 кг зрослини, однак це за умови виконання технологічних процедур.
У разі не використання добрив і профілактичних заходів на виході можна отримати зниження врожайності культур и  у  кілька разів. Взагалі на сьогоднішній день можна з упевненістю сказати, що не вживання інтенсивних технологій робить сільське господарство нерентабельним, один-єдиний варіант найбільш традиційного  вирощування це присутність певного покупця.
- Визначившись з культурами і технологією їх обробітку, переходимо до вивчення основ овочівництва, почитайте про проростання самих рослин їх  етапах і особливостях,як у відкритому грунті, так і закритому. Вивчення  основ бізнесу потрібне в будь-якій справі і сільське господарство не виняток, як раз «безграмотність», багатьох вітчизняних фермерів і їх небажання вчитися чомусь новому, виробила в нашій державі стійкий міф про те, що сільське господарство є даремною працею і нерентабельно. Хоча якщо придивитися «удачливі» фермери (більш  вірно сказати розумні) їздять зовсім не на бідних машинах, купують житло в містах і зовсім не рвуться відмовлятися  від своєї землі. Однак для подібного розвитку справи необхідні знання.
- Для поліпшення вашого малого бізнесу можна застосовувати кілька додаткових  прийомів.
Перше постарайтеся розрахувати терміни визрівання культур і присутність оптимальних температур у Вашому регіоні для того, для того щоб забезпечити отримання двох врожаїв.Наприклад, на першому етапі  можна виростити редис, після збирання якого (період визрівання до 40 діб при оптимальних температурах) на другому етапі висадка томатів або баклажанів, перцю. До цього можна додати, що значний ефект при здійсненні цієї ідеї для малого бізнесу здатне принести створення невеликого тепличного господарства. Отримання двох врожаїв являє собою наочний приклад  сильного виробництва.
- Вирощування, на даному етапі виконуємо всі агротехнічні норми, забезпечуємо поливання рослин, при цьому слід  відзначити, що більш оптимальний полив здатний  забезпечити тільки так званий крапельний полив.
- Реалізація продукції здатна йти в той же час за декількома напрямком: Перший - самостійний реалізація на ринках;
Другий - продаж на оптових ринках або ж продаж оптовикам на місці, першийваріант має на увазі поїздку на оптовий ринок і як результаті присутність транспорту, однак і ціна більша. Другий - коли оптовик приїжджає сам, протее ціна менша при цьому, а якщо ви взялися за вирощування в регіоні, де немає сусідів з таким бізнесом, то подібного оптовика треба буде ще знайти;
Третє - продаж товару в магазини, ресторани або мережі супермаркетів, самий оптимальний варіант, однак ви повинні пам'ятати, що в цьому випадку товар повинен бути дуже якісним і поставки повинні йти регулярно;
Четверте - продаж  продукції  вирощеної  за традиційними екологічними  технологіями, покупцям що замовили його завчасно.
У нас в Україні  подібна схема майже не використовується   будучи нововведенням, однак в тій же Франції вже є багато кооперативів, учасники яких замовляють вирощування  якраз екологічно чистої продукції.
Вартість подібних товарів на 20-25% вище стандартної, однак постачальник ручається за відсутність «хімії», проте технологія обробітку навіть в даному випадку дотримується, просто місце найбільш дешевих хімічних препаратів використовують найбільш дорогі з групи «біо».
Не дивлячись на деяку непрестижність в здійсненні цієї ідеї для малого бізнесу і якесь не попадання під визначення власної справи, я стверджую, що результативність цієї  бізнес ідеї особливо велика, безперечно, за умови вкладення сил і праці з боку власника  бізнесу.

Ну і остання порада - займаючись бізнесом у сільському господарстві, вникайте в суть природних процесів, намагайтеся зрозуміти, як працює цей тонкий і складний природний механізм - тоді ви зможете його поліпшувати і оптмізувати, підвищуючи якість та збільшуючи кількість одержуваних продуктів.

Подібні статті:

Погода в Києві  

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved