Головна    

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Умови зовнішнього середовища та їх вплив на ріст і розвиток рослин

Вплив зовнішнього середовища на ріст в розвиток рослинРіст і розвиток рослин тісно пов'язані з умовами зовнішнього середовища. Основними зовнішніми факторами є тепло, світло, волога, повітря і поживні речовини. Всі вони рівнозначні і жоден з них не можна замінити іншим. Тому необхідно знати роль кожного фактора у житті овочевих і плодових культур, щоб мати можливість керувати ними.

Тепло. Всі рослини для свого нормального росту, розвитку та формування продуктивної частини вимагають певний температурний режим. За вимогами до тепла їх ділять на дуже вимогливі, середньо-вимогливі і менш вимогливі.
З овочевих культур найбільш вимогливі до тепла кавун, диня, баклажани, перець, огірки, помідори, гарбуз, фізаліс, кабачки, патисони, квасоля, кукурудза. Проростання насіння цих культур починається при температурі 13-14 °, а при тривалому зниженні нижче 10-12 ° зростання і розвиток цих культур припиняються, а при заморозках вони гинуть. Найбільш сприятлива температура для їх росту, розвитку і плодоношення знаходиться в межах 20-30 °.

Сільське господарство - надійний і стабільний заробіток.

Менш вимогливі до тепла картопля, капуста всіх видів, коренеплоди, цибуля ріпчаста, часник, салат, шпинат, горох, боби, багато пряно-смакові рослини. Насіння їх проростає при температурі нижче 10 °. Ці культури добре ростуть, розвиваються і формують продуктивну частину при температурі 17 - 20 °.

До зимостійким овочевим рослинам відносять багаторічні види цибулі, хрін, ревінь, щавель і деякі інші. Зростання їх починається при температурі 1-2 °, в період вегетації вони переносять заморозки до -10 °, і. перебуваючи в стані спокою вони безболісно перезимовують у відкритому грунті.

Поради по догляду за городом
Щоб отримати високі врожаї овочевих культур, забезпечити належний догляд, городники повинні знати їх біологічні особливості, ставлення до факторів зовнішнього середовища - повітря, світла, води, тепла, поживних речовин.

Види добрив для овочевих культур
Живильні речовини. Для нормального росту та розвитку рослинам потрібні різні елементи живлення, споживані у великих кількостях (макроелементи) - азот, фосфор, калій, сірка, магній, кальцій; споживані в малих дозах (мікроелементи) - бор, марганець, залізо, мідь, молібден, цинк , кобальт. Потреба рослин в елементах живлення змінюється в залежності від культури, сорту, віку та фізіологічного стану рослин. Культури, що мають слаборозвинену кореневу систему (цибуля, огірки, зеленні культури, редис), особливо вимогливі до наявності у верхніх шарах грунту легкозасвоюваних поживних речовин. У всіх овочевих культур потреба в елементах живлення підвищується в період формування врожаю.

   

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved