Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

 
 
 

 

Лікувальні властивості редьки.

Лікувальні властивості редькиРедька посівна - рецепт з медом
Властивості. Препарати редьки збуджують апетит, стимулюють виділення травних соків, мають сечогінну і жовчогінну дію, впливають на обмін речовин, є відхаркувальним, заспокійливим та мають антимікробну дію.

Показання до застосування. У медицині редьку використовують при лікуванні гострих і хронічних гастритів, особливо при зниженні секреторної функції шлунково-кишкового тракту. Завдяки великій кількості клітковини коренеплоди стимулюють перистальтику кишечника і збільшують виділення травних соків. Це дозволяє з успіхом застосовувати їх при хронічному запаленні тонкої і товстої кишок, хронічному гепатиті.

Сукупність корисних речовин, що містяться в редьці, сприяють зниженню холестерину в крові, тому коренеплоди є незамінним засобом для профілактики і лікування атеросклерозу судин серця і головного мозку. При лікуванні сік редьки рекомендується комбінувати з соком яблук.

Цей коренеплід відомий і як хороший сечогінний засіб, особливо при каменях у нирках і сечовому міхурі. Його сік використовують при гострих і хронічних захворюваннях бронхів і при запаленні носоглотки. У цьому випадку сік редьки змішують з медом або цукром у співвідношенні 1:3.

Місцево сік призначають як розтирання при лікуванні ревматизму, радикуліту та невралгії. Для цього 3-4 частини соку редьки змішують із двома частинами меду і однією частиною горілки. Цим розтиранням можна користуватися тривалий час. Зберігають його в холодильнику в добре закритому фарфоровому або скляному посуді.

Сік і терту редьку або подрібнене насіння використовують для лікування гнійних ран, екземи і довго не гояться виразок на шкірі.

Сік редьки з соком моркви та буряка здавна вважається хорошим засобом для лікування недокрів'я. З коренеплодів віджимають сік, зливають в глиняний посуд і на 2-3 год ставлять у духовку. Приймають по 1 столовій ложці 3 рази на день за 15-20 хв до їди. Курс лікування 2-3 міс.

Настоянку насіння або коренів на горілці використовують для видалення веснянок і пігментних плям.

Протипоказаннями до прийому редьки як лікувального засібу є виразкова хвороба, гастрити, подагра і захворювання, пов'язані з порушенням обміну речовин.


Лікувальні властивості картоплі | капусти | квасолі | моркви | буряка | часнику | цибулі | перцю | редьки | петрушки | гарбуза | томатів читайте далі на сайті.

<<Назад

Увага!При використанні матеріалів сайту консультація лікаря обов'язкова!

   

Добавить свое объявление
Загрузка...





 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved